خرید پارچه عمده - فروش عمده پارچه

امروزه خرید اینترنتی به یک روش رایج خرید تبدیل شده است. بسیاری از مردم امروزه ترجیح می‌دهند که به صورت آنلاین خرید کنند چرا که بسیار راحت و آسان است. در گذشته معاملات انواع پارچه بصورت سنتی و با حضور در بازار های پارچه صورت می گرفت. اما امروزه گسترش اینترنت و استقبال مردم از خرید و فروش اینترنتی، سبب انتقال حجم گسترده ای از خرید پارچه عمده ها به فضای اینترنت شده است. همین امر موجب شکوفایی سامانه های اینترنتی معتبر و یا نمایندگی های فروش کارخانجات پارچه شده و ارتباط مستقیمی میان خریداران پارچه و کارخانه تولیدی برقرار ساخته اند. قطعا کاهش هزینه ها، سهولت در خرید پارچه عمده، دریافت سریع سفارشات و از همه مهم تر خرید انواع پارچه به قیمت کارخانه از دلایل استقبال و گسترش سایت های فروش اینترنتی پارچه است.

مشاهده بیشتر

انواع پارچه ها به صورت عمده

تمامی پارچه های تولید شده در ریحان تکس دارای بهترین کیفیت می باشند.

خرید عمده پارچه

خریداران عمده پارچه نیز ترجیح می دهند انواع پارچه را به قیمت ارزان از کارخانه و یا تامین کننده‌ی اصلی تهیه کنند. صنایع نساجی ریحان تکس یکی از بهترین برند ها در بازار خرید عمده پارچه است. این مجموعه فعالیت خود را با بهره گیری از افراد مجرب در حوضه تولید پارچه های گردباف آغاز نمود، این مجموعه با توجه به تجهیزات و دستگاه های مختلف قابلیت تولید انواع پارچه های گردباف را دارد که شامل انواع پارچه های ویسکوز، ویسکوز پلی استر، فلامنت، کرپ، کرپ چاپی، لمه، لمه چاپی و … می باشد. از جمله اهداف ریحان تکس تولید محصولات با کیفیت و با افتخار تماما ایرانی که توسط کارشناسان و کارگران زحمت کش ایرانی تولید می شود، است. تا در نهایت بتواند سهم به سزایی در بازار ایران داشته باشد. در راستای این اهداف محصولات تولید شده با بهای تمام شده بسیار پایین می تواند فرصت بسیار خوبی برای گسترش و صادرات محصول ایرانی داشته باشد.

پارامترهای موثر در تعیین قیمت خرید پارچه عمده:

می‌توان گفت خرید ارزان قیمت انواع پارچه از کارخانه به عنوان یک هدف و راهبرد برای فروشندگان پارچه و تولیدی های پوشاک به حساب می‌آیدکه بتوانند هزینه های اضافی که به دلالان و واسطه های پارچه پرداخت می کنند را حذف کنند. در بازار امروزی پوشاک و پارچه که قیمت محصولات عرضه شده بسیار اهمیت دارد و تقریبا رقابتی شده است، خرید ارزان قیمت پارچه های ایرانی و خارجی در توسعه کسب و کار بسیار تاثیر گذار است. همانگونه که گفته شد پارچه های موجود در بازار تنوع بسیار گسترده ای دارند که هریک از آنها با کیفیت متفاوتی نیز در بازار فروش پارچه به چشم می خورند.پارچه ها بر اساس جنس و کیفیت و طراحی و زیبایی به انواع مختلف دسته بندی می‌شوند . موارد فوق که ذکر کردیم تاثیر بسیاری در قیمت پارچه دارد . پارچه‌ای که تمامی ویژگی‌های یکپارچه ایده آل را دارا باشد خریداران بسیاری را به خود جذب خواهد کرد. خرید پارچه عمده به صورت مستقیم از کارخانه فرصت مناسبی برای افرادی است که می خواهند انواع پارچه های مورد نیاز خود را با قیمت های ارزان خریداری کنند.

چرا خرید از صنایع نساجی ریحان تکس؟

  • تضمین کیفیت پارچه:

تولید پارچه با کیفیت بالا و مرغوب برای تولیدکنندگان پارچه بسیار مهم است زیرا با تولید پارچه های مرغوب و با تنوع در طراحی و رنگ‌بندی می‌توانند خریداران بیشتری را به خود جذب کنند. برند نساجی ریحان تکس به خودی خود تضمینی بر کیفیت پارچه می باشد. تمامی اجناس خریداری شده از صنایع نساجی ریحان تکس دارای تضمین کیفیت است. مهمترین ویژگی که نساجی ریحان تکس را از دیگر فروشندگان عمده پارچه متمایز می کند، مسئولیت پذیر بودن در قبال محصولات ارائه شده به مشتریان عزیز است.

  • خرید ارزان پارچه:

خرید ارزان پارچه ترجیح و خواسته تمامی مشتریان و فروشندگان است. خرید پارچه عمده مستقیم از کارخانه یکی از مهم ترین فرصت ها برای مشتریان است چون می توانند متراژ های زیادی از انواع پارچه ها را با قیمت های مناسب خریداری کنند . شما با خرید عمده پارچه از کارخانه می توانید پارچه های مورد نظر خود را با قیمت بسیار ارزان تر از بازار تهیه کنید. چرا که با این کار دست دلالان و سودجویان از این معاملات حذف شده و اجناس با قیمت واقعی به دست مشتریان عزیز خواهند رسید.

  • تنوع در جنس و رنگ بندی:

ماموریت ما ارائه بهترین خدمات به هم میهنان عزیز می باشد. صنایع نساجی ریحان تکس پیرو اصول توسعه خود، اقدام به تولید و توسعه سبد کالا های خود نموده است. محصولات شامل انواع پارچه های ویسکوز، ویسکوز پلی استر، فلامنت، کرپ، کرپ چاپی، لمه، لمه چاپی و … هستند. تمامی محصولات ذکر شده دارای تنوع وسیع رنگ بندی می باشد. جهت خرید پارچه عمده با ما تماس بگیرید.