مقالات

پیشنهاد پارچه بهاره بر اساس ترند 2022

پیشنهاد پارچه بهاره بر اساس ترند 2022

پیشنهاد پارچه بهاره بر اساس ترند 2022 ؛ امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که صنعت مد و پوشاک و برند اهمیت بسیار زیادی دارد. برخی افراد هر ساله به دنبال این هستند که برندهای پوشاک و پارچۀ سال بعد را بدانند. در این میان با توجه به اینکه فصل زمستان نیز مدتی دیگر به پایان می‌رسد و با فصل بهار و تابستان روبه رو می‌شویم، قصد داریم طی این مطلب از شرکت تولیدی صنعتی ریحان تکس بهترین پیشنهاد‌های پارچه بهاره ترند ۲۰۲۲ را بیان کنیم. مجموعه پارچه ریحان تکس نه تنها دربارۀ لباس‌های بهاره و تابستانه بلکه درباۀه انواع پارچه‌های گردباف اطلاعات کاملی دارد و تولید و فروش عمده پارچه‌های مختلف گردباف را به سراسر سطح کشور برعهده دارد.

انواع پارچه‌های بهاره ترند ۲۰۲۲

 اگر تمایل دارید راجع به انواع پارچه‌های گردباف اطلاعات بیشتری کسب کنید یا به خرید پارچه با رنگ و تنوع خاص بپردازید، می‌توانید به وب سایت مجموعه ریحان تکس مراجعه کنید.

 

پیشنهاد پارچه بهاره بر اساس ترند 2022

۱. پارچه کرپ

یکی از خاصیت‌های پارچه کرپ این است که هر سال می‌تواند ترند شود. زیرا ویژگی‌های پارچه کرپ به صورتی است که می‌توان به کمک آن مانتوهای بهاره با طرح‌ها و شکل‌های مختلفی را دوخت و به متقاضیان عرضه کرد. به همین دلیل این پارچه همیشه جایگاه خود را در میان پارچه‌های بهاره ترند، حفظ می‌کند. البته باید گفت پارچه کرپ با ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شود و همین موضوع سبب می‌شود که علاوه بر فصل بهار برای دوختن کت و مانتوها و لباس‌های مردانه نیز مناسب باشد.

اما انواع نازک پارچه کرپ اغلب برای دوخت مانتوهای بهاره مورد استفاده قرار می‌گیرند. پارچه‌های کرپ شامل پارچه کرپ ابریشم، کرپ گاباردین، کرپ دیور، فلورانس و کرپ حریر هستند. در این میان کرپ ‌حریر نیز کاربرد بسیار زیادی برای تولید مانتوهای بهاره دارد. زیرا امروزه در تولید بسیاری از مانتو ها می‌توان کاربرد پارچه‌های حریر را مشاهده کرد. پارچه کرپ یک پارچۀ بسیار سبک و لطیف است که ماندگاری طولانی دارد و می‌تواند یک پارچۀ کاملاً کاربردی برای شما باشد.

پیشنهاد پارچه بهاره بر اساس ترند 2022

2. پارچه دیور

دومین پارچه‌ایی که می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای دوخت مانتوهای بهاره باشد و همخوانی خوبی با ترند ۲۰۲۲ دارد، پارچه دیور است. این پارچه دارای ضخامت متوسط است که سبب می‌شود برای تمامی فصول سال مناسب باشد. در فصل بهار که ممکن است هوا بارانی و گاهی آفتابی باشد، دوخت پارچه دیور می‌تواند یک انتخاب عاقلانه باشد. این پارچه به دلیل کشسانی به صورت کیلویی نیز فروخته می‌شود. رنگ بندی پارچه دیور در صنعت بسیار زیاد است و همین موضوع سبب می‌شود که بتوان از رنگ‌های روشن و بهاره این پارچه برای دوخت مانتو در فصل بهار استفاده کرد. می‌توان گفت پارچه دیور هیچگاه از مد نمی‌افتد. قیمت این پارچه‌ها بسیار ارزان است و دارای استحکام و بافت شبکه‌ای مانند است.

پارچه پنبه

3.پارچه پنبه‌ای

شاید تصور کنید که پارچه پنبه‌ای به دلیل وزن پایین و نازک بودن برای فصل بهار مناسب نباشد؛ اما در واقع می‌توان گفت که پارچه پنبه‌ای در صنعت به کمک الیاف متفاوتی ساخته می‌شود. استفاده از الیاف مصنوعی برای ساخت پارچه پنبه‌ای می‌تواند کیفیت آن را متفاوت کند و ساختار آن را کمی تغییر دهد. به همین دلیل از برخی از پارچه‌های پنبه‌ای برای دوخت مانتو بهاره ترند ۲۰۲۲ استفاده می‌شود.

این پارچه‌ها جنس نرم و لطیف و خنکی دارند و در عین حال بسیار متنوع هستند. در فصل بهار  و در روزهای آفتابی این پارچه‌ها می‌توانند حس و حال خوبی را به شما منتقل کنند. پارچه پنبه‌ای که تماماً از الیاف طبیعی مثل سلولز یا ابریشم تولید شده باشد، قیمت بالایی دارد. اما به علت ترکیب الیاف مصنوعی با طبیعی برای تولید پارچه پنبه‌ای می‌توان این پارچه را نیز با قیمت‌های پایین‌تری خریداری کرد. علاوه بر این از پارچه‌هایی مثل لینن، حریر و مخمل نیز می‌توان برای دوخت مانتوهای تابستانی استفاده کرد.

سخن پایانی

در این از وبلاگ شرکت تولیدی صنعتی ریحان تکس دربارۀ پیشنهاد پارچه بهاره بر اساس ترند 2022 صحبت کردیم و چند مورد خاص از این پارچه‌ها را بیان کردیم که می‌توانند انتخاب خوبی برای دوخت مانتوهای بهاره باشند. در کشور ایران با توجه به نوع پوشش و تغییر سبک مد، این نوع پارچه‌ها بیشترین کاربرد را پیدا کرده‌اند. علاوه بر این، این نوع پارچه‌ها قیمت مناسبی دارند و همۀ افراد می‌توانند آن را خریداری کنند. با این حال مجموعه پارچه ریحان تکس این پارچه‌ها را با بهترین قیمت و مرغوبترین کیفیت تولید کرده و ارائه می‌کند و می‌تواند کیفیت محصولات خود را برای خریداران تضمین کند. بنابراین اگر علاقه‌مند هستید که یک کار خاص را برای فصل بهار به تن کنید، می‌توانید به وب سایت ریحان تکس مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *