مقالات

معرفی رنگ های مناسب برای ترکیب با رنگ سال 2022

رنگ-های-مناسب-برای-ترکیب-با-رنگ-سال-2022

رنگ های مناسب برای ترکیب با رنگ سال 2022 ؛ به تازگی رنگ سال ۲۰۲۲ معرفی شده است. این خبر برای افرادی که از مد و فشن پیروی می‌کنند، بسیار مهم است. زیرا به‌ دنبال ترکیب رنگ‌هایی هستند که با رنگ سال ۲۰۲۲ به زیبای ادغام شود تا استالی جذاب‌تر داشته باشند. خوشبختانه رنگ سال ۲۰۲۲ یک رنگ عالی برای ست کردن لباس‌ها و همچنین ترکیب با دیگر رنگ‌های پرطرفدار است. بسیاری از کالکشن‌های پاییزی و زمستانی امسال این رنگ را سرفصل طراحی‌ لباس قرار داده‌‌اند. در ادامۀ این مطلب از شرکت تولیدی صنعتی ریحان تکس راهکارهایی را به شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید رنگ بنفش را با رنگ‌های زیبای دیگر ترکیب کنید و بهترین استایل را برای خود بسازید.

ترکیب رنگ‌ های مناسب رنگ سال ۲۰۲۲

موضوعی که در رابطه با رنگ سال ۲۰۲۲ وجود دارد، این است که این رنگ نمی‌تواند مانند رنگ بنفش معمولی به راحتی با بسیاری از رنگ‌ها و لباس‌ها ست شود. رنگ سال ۲۰۲۲ با نام بنفش وری پری درصد بیشتری از رنگ آبی را در خود جای داده است. همین موضوع ترکیب کردن این رنگ با رنگ‌های دیگر را با محدودیت مواجه می‌کند.

 

ترکیب رنگ سال 2022

۱.ترکیب با تناژهای مختلف رنگ بنفش

یکی از ترکیب‌های عالی برای رنگ سال ۲۰۲۲ استفاده از تناژهای مختلف رنگ بنفش است. به عنوان مثال، شما می‌توانید از رنگ‌های بنفش تیره یا بنفش روشن برای ترکیب کردن با رنگ سال ۲۰۲۲ استفاده کنید. رنگ بنفش کم رنگ که ما با اصطلاح یاسی رنگ می‌شناسیم، می‌تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی استایل شما داشته باشد. شما هیچ محدودیتی برای استفاده از رنگ بنفش ندارید و در هر قسمت از استایل خود که می‌خواهید، می‌توانید از تناژهای مختلف رنگ بنفش استفاده کنید.

۲. بنفش وری پری به همراه آبی روشن

یکی از ترکیب‌های عالی برای رنگ سال ۲۰۲۲ می‌تواند استفاده از رنگ آبی روشن باشد. ترکیب شدن این دو رنگ می‌تواند حس آرامش مطلق را به شما منتقل کند. به طور کل این دو رنگ در کنار یکدیگر بیشتر حس سردی را منتقل می‌کنند. اما در انتقال آرامش فوق‌العاده هستند. فرقی نمی‌کند شما در کدام از فصل سال قرار دارید، زیرا ترکیب این دو رنگ می‌تواند برای تمام فصول سال مناسب باشد. اگر به جای آبی روشن از آبی تیره استفاده کنید، استایل شما چندان جالب نخواهد بود.

۳. بنفش به همراه رنگ کرم

رنگ کرم یک رنگ خنثی و ملایم است که با بسیاری از رنگ‌ها ترکیب می‌شود.  ترکیب رنگ کرم در کنار رنگ بنفش وری پری یک ترکیب عالی است. ترکیب کردن این دو رنگ با یکدیگر یک استایل خاص و ویژه را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید از رنگ کرم برای کفش‌ها، کیف یا پلیور خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید در فصل زمستان از یک پالتو با رنگ بنفش وری پری نیز استفاده کنید.

 

ترکیب رنگ مناسب سال 2022

۴.بنفش به همراه نارنجی و قرمز

افرادی که به دنبال ایجاد یک استایل خاص و چشمگیر هستند، می‌توانند از رنگ نارنجی به همراه رنگ بنفش استفاده کنند. در صورتی که میزان بیشتری از رنگ قرمز در رنگ بنفش به کار رفته باشد، ترکیب شدن رنگ نارنجی با آن می‌تواند یک حس گرمی را به بیننده منتقل کند. اما از آنجایی که بنفش وری پری با درصد بیشتری از رنگ آبی تشکیل شده است، استفاده از رنگ نارنجی و تناژهای مختلف آن مثل زرد یا قرمز می‌تواند یک ریسک بسیار بزرگ باشد. در هر صورت افرادی که به رنگ‌های گرم علاقه دارند، می‌توانند این ترکیب را امتحان کنند.

۵. بنفش به همراه سبز

هر چه رنگ سبزی که برای ساخت استایل خود از آن استفاده می‌کنید، تیره‌تر باشد، سنخیت بیشتری با رنگ بنفش وری پری خواهد داشت. نمی‌توانید تصور کنید که این استایل تا چه حد کلاسیک خواهد بود. شما می‌توانید از رنگ‌های طلایی نیز استفاده کنید تا شاهد نتیجۀ فوق‌العادۀ آن بر روی استایل خود باشید. هیچ محدودیتی برای استفاده از تناژهای مختلف رنگ سبز وجود ندارد. به عنوان مثال سبز پاستیلی یا سبز روشن نیز برای این استایل مناسب است.

سخن پایانی

در این مطلب از شرکت تولیدی صنعتی ریحان تکس دربارۀ رنگ های مناسب برای ترکیب با رنگ سال 2022 صحبت کردیم. بنفش وری پری به حدی جذاب است که حتی با رنگ‌های خنثی نیز می‌تواند همخوانی پیدا کند. بسیاری از کالکشن‌ها و برند‌ها امروزه محصولات مختلفی با این رنگ تولید کرده‌اند. در واقع پنتون با انتخاب رنگ بنفش وری پری رنگ جدیدی به جهان بخشیده است. شما عزیزان می‌توانید جهت خرید انواع پارچه گردباف با تناژ رنگ‌های متنوع از وب‌سایت ریحان تکس دیدن کرده و خریدی آُان و بینظیر را تجربه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *