مقالات

معرفی پارچه های مناسب برای دوخت روسری

پارچه های مناسب برای شال و روسری

پارچه های مناسب برای دوخت روسری ؛ تنوع بسیار زیادی از پارچه‌های مناسب دوخت شال و روسری در بازار وجود دارد. در فصول مختلف می‌توان از شال و روسری با ضخامت متفاوت استفاده کرد. مثلاً در فصل پاییز روسری و شال پاییزه و در فصل زمستان روسری با ضخامت بیشتر و به شکل شال و روسری زمستانی وارد بازار می‌شود. از آنجایی که بسیاری از تولیدی‌های دوخت شال و روسری به دنبال یک مرکز مناسب برای خرید پارچه هستند، مجموعه پارچه ریحان تکس شرایطی برای خریداران و مشتریان فراهم کرده است تا بتواند پارچه‌های مناسب دوخت شال و روسری را به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری کند.

انواع پارچه مناسب دوخت شال و روسری

 شرکت تولیدی صنعتی ریحان تکس برای کیفیت محصولات خود ارزش بسیار زیادی قائل است. بنابراین شما می‌توانید در وبسایت مجموعه ریحان تکس پارچه‌های با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری کنید.

 

پارچه های مناسب دوخت روسری و شال

۱.پارچه نخ پنبه‌

پارچه‌ نخ پنبه وزن بسیار سبکی دارند و برای دوخت شال و روسری مناسب هستند. روسری‌های نخی یکی از انواع روسری‌های رایج میان بانوان است. در همۀ فصول سال می‌توان از شال و روسری نخی استفاده کرد. از ویژگی‌های ممتاز این روسری‌ها این است که بسیار سبک و لطیف هستند. علاوه بر این، قیمت کاملاً مناسبی دارند. در گذشته شال و روسری نخی به شکل ساده و در رنگ بندی‌های متنوع وارد بازار می‌شد، اما امروزه به کمک دستگاه‌ها صنعتی مختلف، سعی شده است طرح‌های مختلفی بر روی شال و روسری نخی ایجاد شود تا با افزایش تنوع، میزان فروش این پارچه‌ها نیز افزایش پیدا کند. بانوان برای هر مناسبتی شال و روسری نخی را بیشتر از سایر پارچه‌های مناسب دوخت شال و روسری، ترجیح می‌دهند. این نوع پارچه‌ها، حساسیت زا نیستند و برای همه نوع پوستی مناسب هستند. شما عزیزان می‌توانید جهت خرید پارچه نخ پنبه به وب‌سایت ریحان تکس مراجعه نمایید.

 

پارچه ویسکوز مناسب برای دوخت روسری و شال

۲. پارچه‌های ویسکوز

یکی از ویژگی‌های عالی پارچه ویسکوز این است که جنس نرم و مشابه پارچه ابریشمی دارد. به همین دلیل می‌تواند محصول مناسبی برای دوخت شال و روسری باشد. پارچه ویسکوز علاوه بر جنس سبک و نرمی که دارد، ظاهر بسیار جذابی دارد و همین موضوع سبب می‌شود که برای دوخت شال و روسری مناسب باشد. تنوع و طرح‌های پارچه ویسکوز بسیار زیاد است. یکی از ویژگی‌های شال و روسری که با پارچه ویسکوز دوخته شده است، این است که مناسب همه نوع لباس هستند، قیمت بسیار خوبی دارند و می‌توانند با کمترین قیمت در بازار خریداری شوند. از آنجایی که فرآیند رنگ کردن پارچه ویسکوز در صنعت پیچیدگی خاصی ندارد، رنگبندی‌های زیادی از پارچه ویسکوز در بازار موجود است. شال و روسری باید در طرح‌ها و شکل‌های مختلفی دوخته شوند. به همین دلیل پارچه ویسکوز بهترین انتخاب برای دوخت شال و روسری است. با توجه به فعالیت مجموعه ریحان تکس در زمینه تولید و فروش پارچه ویسکوز ، می‌توانید جهت خرید این نوع پارچه به وب‌سایت ریحان تکس مراجعه کرده و خریدی مطمئن را تجربه کنید.

 

پارچه دوخت روسری

۳. پارچه بیسکویتی

یکی از پارچه‌های مناسب برای دوخت شال و روسری پارچه بیسکویتی است. این پارچه به وسیلۀ دستگاه‌های گردبافت تولید می‌شود و کشسانی قابل توجهی دارد. نوعی پارچه با نام پارچه دیور بیسکویتی وجود دارد که شباهت زیادی به پارچه دیور دارد. جنس نرم و لطیف، بافت تقریباً ضخیم و کیفیت پارچه بیسکویتی سبب می‌شود که یک پارچۀ مناسب برای دوخت شال و روسری پاییزه و زمستانی باشد. قیمت پارچه بیسکویتی در بازار نسبتاً مناسب است. این پارچه می‌تواند به شکل یک رو و دورو وارد بازار شود. از آنجایی که پارچه بیسکویتی قابلیت چاپ انواعی از تصاویر و طرح‌ها را دارد، شال و روسری که به کمک این پارچه دوخته می‌شود، می‌تواند علاوه بر رنگ بندی دارای شکل و طرح مختلف نیز باشد. شما می‌توانید جهت خرید پارچه بیسکویتی با بهترین کیفیت به وب‌سایت ریحان تکس مراجعه نمایید.

سخن پایانی

در این مطلب از شرکت تولیدی صنعتی ریحان تکس دربارۀ پارچه‌های مناسب برای دوخت شال و روسری صحبت کردیم. پارچه‌های متفاوتی برای دوخت شال و روسری وجود دارند. مثل پارچه‌های ویسکوز، بیسکویتی و نخی جزء متداولترین پارچه‌هایی هستند که برای دوخت شال و روسری مورد استفاده قرار می‌گیرند. مجموعه پارچه ریحان تکس می‌تواند این پارچه‌ها را با قیمت مناسب و مرغوب‌ترین جنس و کیفیت به مشتریان ارائه دهد. با مراجعه به وب‌سایت این مجموعه می‌توانید تنوع بسیار زیادی از محصولات را مشاهده کنید و به صورت دلخواه خریداری کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *