مقالات

بهترین پارچه های دوخت لباس بارداری کدامند؟

پارچه غواصی برای دوخت لباس بارداری

بهترین پارچه های دوخت لباس بارداری ؛ به طور کل در دوران بارداری به دلیل افزایش وزن و سختی تحرک، بانوان تمایل دارند از پارچه‌هایی استفاده کنند که بسیار راحت بوده و در عین حال مناسب اندام و سایز آنها نیز باشد. بسیاری از بانوان لباس‌های بارداری را چند سایز بزرگتر استفاده می‌کنند تا در صورت بزرگ شدن فرزند بتوانند راحت‌تر باشند. به همین دلیل پارچه‌های نخی و لطیف، پارچه‌های مناسبی برای دوخت لباس بارداری هستند. طی این مطلب از شرکت تولیدی صنعتی ریحان تکس قصد داریم دربارۀ بهترین پارچه‌های دوخت لباس بارداری صحبت کنیم.

بهترین پارچه های دوخت لباس بارداری

مجموعه پارچه ریحان تکس می‌تواند پارچه‌های مناسب برای دوخت انواع لباس‌های مجلسی، خانگی، بارداری و مردانه و زنانه را تولیده کرده و با قیمت مناسب و بهترین کیفیت به سراسر کشور ارسال کند. بنابراین تا پایان این مطلب با مجموعه پارچه ریحان تکس همراه باشید.

 

پارچه پنبه برای دوخت لباس بارداری

پارچه پنبه‌

یکی از بهترین پارچه‌ها برای مادرانی که نگران انتخاب لباس بارداری و راحتی و تناسب آن هستند، پارچه پنبه است. پارچه پنبه قابلیت کشسانی و در عین حال جنس نرم و لطیفی دارد. شستشوی پارچه پنبه نیز بسیار راحت است، به همین دلیل می‌تواند در دوران بارداری مورد استفاده قرار گیرد. پارچه پنبه‌ می‌تواند برای دوخت شلوارهای راحت نیز استفاده شود. یکی از مشکلات اصلی بانوان باردار دوخت شلوار است. زیرا بسیاری از شلوارها به دلیل داشتن کمر کشی به جنین فشار وارد می‌کنند و حس آزاردهنده‌ای را برای مادر ایجاد می‌کنند. پارچه‌هایی که از الیاف پنبه تهیه شده باشند، به خصوص در ماه‌های آخر بارداری برای بانوان مناسب هستند. این پارچه‌ها از الیاف طبیعی تشکیل شده‌اند و در دوران سخت بارداری ایجاد حساسیت نمی‌کنند و به دلیل جنس نرم و لطیف خود مشکلی برای حرکت بانوان ایجاد نخواهند کرد. شما عزیزان می‌توانید جهت خرید پارچه پنبه به وب‌سایت ریحان تکس مراجعه کرده و خریدی آسان را تجربه کنید

پارچه لمه

پارچه لمه یک پارچۀ نرم و لطیف با کشسانی متوسط، رنگ بندی متنوع و قیمت مناسب است. این پارچه می‌تواند برای هر سایزی مناسب باشد. نحوۀ چسبندگی پارچه لمه به بدن به شکلی است که برای دوخت لباس‌های مجلسی برای بانوان باردار می‌تواند بسیار مناسب باشد. پارچه لمه از الیاف مصنوعی ساخته می‌شود. اما در عین حال به دلیل جنس نرم خود بسیار راحت است و هیچ سختی را هنگام حرکت برای شما ایجاد نخواهد کرد. بنابراین مادران بارداری که قصد پوشیدن یک لباس مجلسی مناسب را دارند، می‌توانند از پارچه لمه استفاده کنند. این پارچه برای دوخت شلوار‌ها چندان مناسب نیست. اکثر مغازه داران در حوزۀ پارچه به دنبال خرید و فروش پارچه لمه از یک مرکز معتبر هستند، از این رو مجموعه پارچه ریحان تکس امکان خرید پارچه عمده را به بهترین شکل ممکن فراهم کرده است.

 

پارچه غواصی برای دوخت لباس بارداری

پارچه غواصی

اگر چه پارچه غواصی یک پارچۀ چسبان و جذب به حساب می‌آید و از الیاف مصنوعی ساخته شده است، اما می‌تواند برای بانوان در ماه‌های اول بارداری مناسب باشد. اگرچه بسیاری از افراد این پارچه را برای بانوان باردار مناسب نمی‌دانند، اما یکی از ویژگی‌های مثبت پارچه غواصی این است که کشسانی فوق‌العاده‌ای دارد. به حدی که می‌تواند برای همه اندام‌ها و سایزها مناسب باشد. به همین دلیل به مرور که اندام بانوان به دلیل رشد جنین بزرگتر خواهد شد، به راحتی می‌توانند از این پارچه برای دوخت شلوار کشی استفاده کنند و مشکلی بابت جابجایی و تحرک نیز نداشته باشند. زیرا پارچه غواصی جنس بسیار نرم و لطیفی دارد. با این حال بانوان در ماه‌های آخر بارداری ممکن است بتوانند از این نوع پارچه به راحتی استفاده کنند. جهت خرید پارچه غواصی می‌توانید به وب‌سایت ریحان تکس مراجعه نمایید.

پارچه ویسکوز

پارچه ویسکوز جنس بسیار نرم و لطیفی دارد و می‌تواند برای دوخت لباس برای بانوان باردار مورد استفاده قرار گیرد. این پارچه از الیاف نیمه مصنوعی تشکیل شده است. پارچه ویسکوز به همراه پارچه حریر می‌تواند یک انتخاب مناسب برای دوخت انواع لباس‌ها برای بانوان باشد. اگرچه این پارچه کشسانی متوسطی دارد، اما بسیار لطیف است. قیمت پارچه ویسکوز در بازار بسیار مناسب است. پارچه ویسکوز علاوه بر لباس بارداری برای دوخت بسیاری از لباس‌ها مثل لباس خانگی زنانه و مردانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرید پارچه ویسکوز و استفاده از آن برای دوخت لباس بارداری انتخابی بسیار مناسب است.

سخن پایانی

در این مطلب از شرکت تولیدی صنعتی ریحان تکس درباره بهترین پارچه های دوخت لباس بارداری ، صحبت کردیم. به طور کلی بانوان زمان بارداری حساسیت بالایی برای انتخاب لباس و پوشش خود دارند. زیرا لباس‌های سخت و زبر می‌تواند برای آنها آزار دهنده باشند. همچنین پوشیدن لباس‌های تنگ احساس راحتی به آنها نخواهد داد. مجموعه پارچه‌هایی که برای لباس بارداری مناسب هستند، در وبسایت مجموعه پارچه ریحان تکس موجود بوده و با تنوع بالا و بهترین کیفیت به صورت آنلاین به فروش رسیده و با سایز و اندازه دلخواه به سراسر کشور ارسال می‌شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *